Nemáááááááám

Velká Cena Chrudimska v požárním útoku.

Běháme pro radost z pohybu a možnost setkat se s přáteli, kterých máme všichni za dobu trvání Ligy okresu Chrudim v požárním útoku nepočítaně. Pravidla Ligy okresu Chrudim se ale letos zpřísnila zejména v oblasti použitého nářadí a výsledkem je, že máme nyní v rámci okresu mnoho družstev která se neangažují v žádném dlouhodobějším podniku. Rozhodli jsme se tedy iniciovat založení nového projektu nazvaného Velká cena Chrudimska v požárním útoku.

Naším cílem je zaujmout tímto všechna družstva která mají zájem dlouhodobě porovnávat své výkony s výkony soupeřů ,ale nářadí či jiné důvody jim neumožňují účastnit se Ligy okresu Chrudim.

V tuto chvíli je vytvořen předběžný návrh pravidel a pořadatelé vybraných soutěží byli osloveni s pozváním ke spolupráci na tomto projektu. Doufáme ,že se podaří spustit projekt ještě letos. Pokud ne ,určitě se vynasnažíme jej realizovat pro příští soutěžní sezónu. Návrh pravidel je psán tak, aby co nejvíce odpovídal průběhu pohárových soutěží a zároveň se provedením útoku co nejvíce přiblížil pravidlům Ligy okresu Chrudim. Vyhlašovatele Ligy okresu Chrudim budeme samozřejmě o našem záměru informovat a doufáme ,že liga i velká cena budou moci probíhat souběžně bez větších problémů.

Návrh pravidel Velké ceny Chrudimska je ke shlédnutí zde. Upozorňujeme, že se jedná pouze o návrh a nikoliv o konečnou podobu pravidel. Pokud se vše podaří, o spuštění či odložení projektu budete informováni zde na stránkách.

Zajímalo by nás jak se Vám tento nápad líbí ,své názory můžete prezentovat v komentářích pod článkem.

PřílohaVelikost
navrh pravidel.doc37 KB

RSS kanál

Syndikovat obsah

Test

Datum: 03.07.2022